מכסחת ומרסקת גזם למטעים

הטיפול בעשבים שגדלים ובגזם שמצטבר במטעים מוכר לכל חקלאי, ולשם כך קיימות מכונות שנועדו לבצע את העבודה בצורה הנוחה ביותר. חברתנו גאה להוביל את התחום בישראל, ולאחר שהייתה הראשונה לייבא לארץ מרסקות גזם החלה לייצר אותן בעצמה. כיום אנו החברה היחידה בארץ שמייצרת את המרסקות, המותאמות לתנאי העבודה בישראל, ואותן אנו גם מייצאים לחו"ל ומציגים בתערוכות. בנוסף לכך, אנו מייצרים כחול-לבן מכסחת עם סל איסוף, ועוד מוצרי מיכון למטעים וגידולי שדה שעבורם מקבלים הלקוחות אחריות ושירות מקיף, יעיל ואמין.

 

מכסחת עם סל איסוף

כאמור, מדובר במכונה תוצרת חברתנו אשר סל האיסוף שלה מאפשר שלא להשאיר את הגזם על הקרקע. המכונה מתאימה לכיסוחי דשא ועשבים במטעים, לגידולי עלים ולשימושים נוספים, וניתן לשנות את רוחבה בהתאם לתנאי השטח וצרכי הלקוח – דבר המשנה גם את כמות כפות הכיסוח. היא ניתנת לריתום רגיל או למשולש ריתום מהיר, יש לה תא איסוף בגודל 1,110 ליטר, וגוף מאסיבי וגבוה בעובי מעטפת 8 מ"מ וצדדים 10 מ"מ. כמו כן, המכסחת מגיעה עם מעגלה אחורית שמקנה סיומת נאה לעבודה, ודלת הידראולית אחורית המיועדת לפריקה של הגזם מסל האיסוף. מעבר לכך, עובי הרוטר של המכסחת הינו 13 מ"מ, יש לה מסבים מחוזקים לציר 60 מ"מ, וקרדן A6.

 

מרסקות גזם למטעים

חברתנו מייצרת כיום יותר מ- 10 סוגי מרסקות גזם המקנות מענה לכל הגידולים החקלאיים, החל במטעים ועד לירקות. כך לדוגמא, מרסקת מדגם מירב מיועדת לעבודה בנפחים גבוהים, עם עד 3 מטר רוחב עבודה, מהירות ריסוק עד 2,000 סל"ד, ואפשרות לריתום מהיר 3 נקודות. למרסקת זו יש גיר מתקדם תוצרת איטוליה, 18 עד 20 סכינים בעובדי 20 מ"מ עם שחיקה משני הצדדים, מסבים כפולים לעבודה אינטנסיבית, 4 רצועות משוננות, ומגני רוטר חזקים במיוחד לשמירה על הצירים והמסבים. כמו כן יש לה גלגלים אחוריים שעימם אפשר לקבוע את גובה העבודה, אותם ניתן גם להחליף בגלגלים מלאים.

דוגמא נוספת היא מרסקת גזם למטעים של נשירים והדרים מדגם MG מתאימה לנפחי עבודה גבוהים או נמוכים. היא נרתמת לטרקטור בשלוש נקודות ריתום או משולש, וכוללת רוטר עם 18 פטישים בעלי מגנים חזקים ועמידים להגנה בעת הריסוק. יש למרסקת זו ציוד הידראולי המאפשר עבודה מתחת לעצים, שרוול מגורז, וניתן לקבלה גם עם גיר כפול לריתום משני הצדדים.

 

למידע נוסף על מכסחת מטעים ומרסקת גזם, ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית, פנו אל חברתנו בטלפונים 08-9445739 או 08-9445740.