דגמים שונים של מכונת זריעה

חברתנו מתמחה כבר 3 דורות במיכון חקלאי, עוד מהימים של זריעה ידנית, וברשותה ניסיון רב שנים. אנו מציעים לחקלאים את הציוד המתקדם בעולם בסטנדרט ייצור גבוה במיוחד, המגובה בשירות מקיף לאחר המכירה תחת בקרת איכות מחמירה. בין המוצרים שחברתנו מציעה מצויות גם מכונות זריעה מסוגים שונים, כגון דריל מכאני לגידולי שטח שונים, מזרעה לגידולי עלים, ומזרעות אוויר – אייר סידר עם תא יחיד או כפול.

 

מכונת זריעה לגידולי שטח מסוג דריל

מכונת זריעה זו מתאימה לזריעת שעורה, אפונה, חיטה ועוד, והיא נרתמת לטרקטור ב- 3 נקודות. ניתן להתאים את רוחבה לדרישות הלקוח, לרבות גדלים המתאימים לנסיעה בכביש בצורה בטוחה. כמו כן, ניתן להזמינה עם תא כפול לזריעה ודישון, או עם תא יחיד לזרעים בלבד כאשר בתא הזרעים או הדישון יש מערבל זרעים פנימי. יש למזרעה רגלי זריעה חזקות וקשיחות עם דלת אחורית ופולח קדמי לכיסוי שטח, בנוסף למערכת אחורית של מזדדות שמכסה באופן אופטימאלי את השטח לאחר הזריעה. בנוסף לכך, לדריל יש מערכת מסמנים של שורת הזריעה, דבר המקנה אינדיקציה למפעיל אודות כניסה אל שורת הזריעה הבאה.

 

מזרעה לגידולי עלים

זוהי מכונת זריעה המיועדת לכלל גידולי העלים וגדלי הזרעים, ביניהם פטרוזיליה, שמיר, שומשום ובצל. יש לה גיר מכאני פשוט לתפעול ולכוונון של כמות הזרעים בהתאם לסוג הגידול, וכן אפשרות נוחה וקלה להזזת ושינוי רגלי הזריעה ליצירת מרחקים בהתאם לצורך. רגלי הזריעה הקשיחות של מכונה זו מקנות יכולת חדירה מצוינת של הזרעים לקרקע, ויש לה מעגלה אחורית וקדמית מאוקולון למניעה של הידבקויות בוץ. כמו כן, מניעת ההידבקות מגובה במערכת מגרדים.

 

מזרעת אוויר אייר סידר עם תא יחיד או כפול

מכונה נוספת לזריעה הינה מזרעת אוויר שיכולה להגיע עם תא בודד או כפול – לזריעה ודישון בו זמנית. שתיהן בעלות רוחב עבודה של שישה מטרים, כאשר המכונה בעלת התא היחיד כוללת 4 שורות עבודה למניעת סתימות, והכפולה 3 – 4 שורות. למכונה עם התא היחיד יש מיכל זרעים בנפח 1,400 ליטרים, ובתא הכפול 2,600 ליטרים, ובשתיהן יש בלאור אוויר ממתכת שמופעל באמצעות מנוע הידראולי או הקרדן. זאת בנוסף לקנקני זריעה המחוזקים באמצעות שני קפיצים, מנגנון כימות מדגם אקורד, שני גלגלי עומק ביחידות המרכזיות וארבעים רגלי זריעה. מידע טכני נוסף על מזרעות אוויר אייר סידר ניתן לקרוא בקטלוג שלנו.

 

למידע נוסף על כלים אלו ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית, פנו אל חברתנו בטלפונים 08-9445739 או 08-9445740.