מרסקות - מכסחות

אוריאל ובניו החברה היצרנית היחידה למרסקות גזם בישראל .

לאחר שחברתנו היתה החברה הראשונה אשר ייבא מרסקות גזם מחול במשך 20 שנה

גילינו צורך משמעותי בשדרוג ושיפור בכלים המיובאים לארץ והתאמתם לתנאי העבודה הישראלים .

כיום חברתנו מייצרת מעל עשרה סוגים שונים של מרסקות ונותנת מענה לריסוק הגזם בכל גידול חקלאי אפשרי מתוך ניסיון הכרת התנאים והתאמת הדרישות הספציפיות של הלקוח .

כיום חברתנו משמשת אף ליצואנית מרסקות גזם למדינות רבות בעולם ואף משתתפת בתערוכות בינלאומיות.

כל מי שעוסק בחקלאות מודע לחשיבות הטיפול בגזם, בין אם על ידי פינויו או שריפתו על פי חוק, והכי טוב על ידי ריסוקו. בחברת אוריאל ובניו המובילה והגדולה בארץ למיכון חקלאי,  מציעים לכם מבחר איכותי ומתקדם של דגמי מרסקת גזם תעשייתי כחול לבן, ממרסקת גזם למטעים ועד לירקות. מדובר בציוד המתקדם ביותר שתוכלו לבקש המסופק עבור מחיר משתלם ועם אחריות מקיפה, וזאת במגוון דגמים המתאימים לצורכי חקלאות שונים.

מבחר איכותי של דגמי מרסקות גזם

חברתנו מספקת מבחר איכותי של דגמי מרסקת גזם במחיר כדאי תוצרת כחול לבן, עם מגוון חלקי חילוף זמינים במלאי ואחריות של החברה. המבחר של דגמי מרסקת כולל בין היתר:

  • מרסקת לכרמים מדגם UR – מעולה לכרמי ענבים ומטעים נוספים, ומתאימה לטרקטור משמונים כוח סוס ויותר. למרסקת מתקדמת זו יש מערכת פטישי ריסוק מיוחדים עם שמונה עשר פטישים ארוכים ומערכת אחורית של קלשונים המחזירה את הגזם לריסוקים חוזרים עד למצב של פירוק מוחלט. זאת לצד יכולת גבוהה של שאיבת חומרים ויכולת מרשימה להתמודד עם גזם נמוך וקל, עם כיסוי וניקוי גבוהה ביותר של שטחים. כמו כן למרסקת שרשרת הגנה קדמית, תוספת של סכינים נגדיות ואפשרות להרכבה של סכיני כיסוח.

  • מרסקת גזם למטעים של הדרים ועצים נשירים מדגםMG  – מתאימה לנפחי עבודה נמוכים וגבוהים. המרסקת מסופקת עם משולש או עם שלוש נקודות ריתום, והיא כוללת רוטר עם שמונה עשר פטישים המצויד במגנים איכותיים, עמידים וחזקים המגנים עליו במהלך פעולת הריסוק. כמו כן למרסקת צידוד הידראולי מעולה לעבודה במטעים תחת עצים, וכן יש לה שרוול גיר מגורז. בנוסף קיימת אפשרות לקבלת המרסקת עם גיר כפול עבור ריתום משני צדדיה.

  • מרסקת גזם לעבודה בנפחים גבוהים מדגם מירב – עם גיר מתקדם תוצרת איטליה ויכולת ייצור של עד שלושה מטרים רוחב עבודה, ומהירות ריסוק של עד אלפיים סיבובים בדקה, ואפשרות לריתום מהיר באמצעות שלוש נקודות. כמו כן למרסקת שמונה עשר עד עשרים סכינים בעובי של עשרים מ"מ עם שחיקה משני הצדדים, וכן היא מצוידת בארבע רצועות משוננות, מסבים כפולים ייעודיים לעבודה אינטנסיבית ומגני רוטר מאסיביים השומרים על המסבים והצירים. בנוסף למרסקת גלגלים אחוריים שניתן לקבוע עימם את גובה העבודה ואפשר להחליפם בגלגלים מלאים.

  • מרסקת גזם דגם מירב לעבודה ברברס – מאפשרת ריסוק גזם בנפח גבוה של עד שלושה מטרים, אשר עבודתה ברברס מונעת עליה של הטרקטור על הגזם. כמו כן במרסקת זו יש למפעיל שליטה על פתיחת דלת הידראולית המבטיחה קבלת רמת ריסוק מושלמת. בנוסף למרסקת שישים סכיני ריסוק, מסבים כפולים עם הגנות פנימיות, ארבע רצועות משוננות וגיר חד כיווני תוצרת איטליה. כמו כן קיימת אפשרות לריסוק עם צידוד.

  • מרסקת גזם ייעודית לירקות מדגם ערבה – עם נפח עבודה וניקוי שטח גבוה במיוחד, החוסכת בעלויות של פינוי גזם או שריפתו. מדובר במרסקת עם רוחב עבודה של 1.6 מטר, שיש לה מבנה וכפות כיסוח עם שחיקה נמוכה, שישה עשר אוחזי כפות, ארבע רצועות משוננות עם חלון ביקורת, וגלגלים אחוריים או מלאים.

הזמנת מרסקת גזם תעשייתי

להזמנת אחד מדגמי מרסקת גזם תעשייתי עבור מחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם חברת אוריאל ובניו בטלפון 40\08-9445739 או במייל s_uriel@netvision.net.il.