המקום הנכון לרכישת כלים חקלאיים לטרקטור

רכישה של ציוד לטרקטורים וכלים חקלאיים רתומים אינה עניין של מה בכך. מדובר בכלים שעלויותיהם אינן מבוטלות שנועדו לשרת את מטרותיהם בצורה יעילה, נוחה ואמינה לתקופה ממושכת, ואיכותם בוודאי תשפיע על התנהלות העבודה בשדה, בכרם או במטע מבחינת שעות העבודה הנדרשות, הנראות, כוח האדם ועוד. על כן, רכישה של ציוד חקלאי לטרקטור יש לבצע עם גורם רציני ומנוסה כמו חברתנו.

 

יש עם מי לעבוד

חברת אוריאל ובניו, הפועלת עוד משנת 1978, הינה הגדולה והמובילה בארץ בכל הקשור אל כלים חקלאיים לטרקטור. אנו כבר דור שלישי בתחום, ולאורך השנים השקענו רבות על מנת להציע לחקלאים בישראל את הכלים המתקדמים ביותר, אשר מתאימים לתנאי ואופני הגידול בארץ. בין היתר, אנו מציעים מגוון רחב של מדשנות, מגובים, דיסקוסים, מתחחות, מקצרות עלים, מזרעות, מחרשות, מכסחות ומרסקות גזם. למעשה, חברתנו היא היחידה בישראל שמייצרת כיום מרסקות גזם, הזוכות להערכה רבה גם בארץ וגם בחו"ל. כלל מוצרי חברתנו עומדים בסטנדרטים גבוהים ביותר עם בקרת איכות מחמירה, כאשר אנו מקצים משאבים רבים למחקרים וסקרי שוק, וכמובן גם משקיעים מאוד בשירות ללקוח בטווח המיידי והארוך.

 

למה לבחור בנו לציוד לטרקטורים?

כאשר אתם רוכשים ציוד חקלאי לטרקטור מאיתנו, אתם יודעים שיש מאחורי הכלי גב איתן של חברה בעלת מוניטין מצוין. כמו כן, אנו מציעים מבחר גדול של ציוד באיכות גבוהה, ולכך מצטרף צוות מקצועי מנוסה ביותר שיכול לכוון אתכם לבחירה נכונה של ציוד לטרקטור. בתוך כך, במידת הצורך אנו יודעים לבצע שינויים בכלים, כגון התאמה לתנאי השטח, לרוחב שורות, לסוגי וכמויות גידולים, של מערכות הכוח במנועים, ועוד. בנוסך, חברתנו מעניקה אחריות מקיפה ושירות תיקונים, כאשר ברשותה כלל חלקי החילוף הנחוצים, וכל זאת במחירים הוגנים ובהתאמה למסגרות תקציב שונות.

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, ולבחון אילו כלים חקלאיים לטרקטור שאנו מציעים יביאו לייעול וקיצור משך העבודות, ולהגדלה של רווחי המשק. בין היתר נבחן את סוג ומאפייני העבודה הנדרשת, השימוש המבוקש מהכלי, היקפי עבודה צפויים, סוגיות של נוחות ופשטות שימוש, כוח האדם המפעיל את הכלי, ראיית הצרכים כיום ובעתיד, שיקולי עלות מול תועלת, ועוד. יש לציין, שפעמים רבות שילוב של כלים חקלאיים לטרקטורים מערב תקופה מסוימת של היכרות עימם, של שינויים בנהלי העבודה בשטח, והסתגלות לעבודה עם הציוד החדש. אנו מסייעים לכם גם בתקופה זו, וכן בהנחיות ברורות לגבי שגרת התחזוקה הנכונה של הכלי להבטחת אריכות ימיו, שלמותו לרמה גבוהה של ביצועים.

 

למידע על ציוד לטרקטורים ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית, פנו אל חברתנו בטלפונים 08-9445739 או 08-9445740.