מיכון לאיסוף גזם בכרם ובמטעים

איסוף גזם בכרם ובמטעים הינו פעולה המתבצעת מדי שנה לאחר עונת הגיזום המשתנה לפי הגידולים השונים. את הגזם עצמו יש לאסוף על מנת להגיע לניקיון ולאפשר התנהלות תקינה בהמשך השנה בתוך המטע, תוך ביצוע העבודות השוטפות ללא הפרעה. מטבע הדברים, הניסיון לבצע איסוף גזם באופן ידני כרוך בשעות עבודה מרובות על כל המשתמע מכך מבחינה כלכלית. יחד עם זאת, איסוף גזם בנשירים ובמטעים אחרים יכול להתבצע גם באמצעות מיכון ייעודי כפי שמציעה חברתנו. יש לציין כי גם בגידולי השדה יש צורך לבצע איסוף של הגזם בתום תהליך הגידול, וגם לכך יש פתרון מיכון בדמות מגובים.

 

מטאטא גזם למטעים

לצורך איסוף גזם במטעים וכרמים חברתנו מציעה מטאטא גזם מדגם corbins elite. מדובר במטאטא ייחודי המנקה, מגרף ומסדר את שאריות הגזם במרכז השורה ומצטיין ביכולות ניקוי גבוהות. על פי הנתונים הקיימים, השימוש בכלי זה חוסך שעות עבודה רבות וכוח אדם, בשיעור של 1 ל- 180, ולכך יש כמובן השפעה גדולה מבחינת היעילות והחיסכון הכספי. מדובר בכלי המשלים את השימוש במרסקת הגזם, אותו ניתן להתאים מבחינת רוחב העבודה לרוחב השורות, עד ל- 4.7 מטרים, גם באופן מכאני וגם באופן הידראולי. כמו כן, ניתן להתאים את גובה העבודה שלו באופן הידראולי, וקיימת גם אפשרות לעבוד במטעים עם שורות השתולות על גדודיות. התפעול של מטאטא הגזם פשוט וקל, כאשר ההפעלה הינה הידראולית עד שלושים ליטר לדקה, עם חזרה חופשית למכיל שמן של הטרקטור. על הכלי הקומפקטי שמתאים גם לעבודה בבתי רשת אנו מעניקים אחריות, וברשותנו חלקי חילוף זמינים במלאי.

 

ניקיון גזם בגידולי שדה

מכונה ייחודית נוספת, המיועדת לניקוי גזם בגדש"ים, הינו מגוב גזם של חברתו. השימוש העיקרי בו הוא איסוף גזם לשורת גזם יחידה לצורך ניקוי של שורות הגידול מגזם שמקורו בסיום תהליך הגידול. מדובר במכונה שהסבנו ממגוב החציר של הגדש"ים בישראל לכדי מגוב גזם קל וכבד עם שינויים רבים ולאור ניסיון רב. הכלי מצטיין בניקיון אופטימאלי של השטחים המגובבים, עם מהירות עבודה המגיעה עד 12 קמ"ש, ומייצר שורת ריסוק אחת לשיפור משמעותי של הריסוק בשטח. הוא חוסך בידיים עובדות וניתן להזמינו מאיתנו ברוחבים משתנים, כאשר בכל מכונה גם ניתן לשנות את רוחב העבודה. יש לו שני גירים עם עשר זרועות ובכל אחת מהן ארבעה קפיצי איסוף קשיחים.

 

למידע נוסף על כלים אלו ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית, פנו אל חברתנו בטלפונים 08-9445739 או 08-9445740.